Reklama na Google

Výnimočná ponuka pre našich nových klientov –  30% Zľava

na správu reklamnej kampani na Google pre vyhľadávaciu sieť Ads Google.

ads google reklama

Reklama na Google

Cena už od 90€

Cena zahŕňa vytvorenie reklamy pre webovú stránku, alebo eshop. Efektívnu optimalizáciu reklamnej kampani a online dohľad. Dosiahnutie zlepšeného konverzného pomeru ceny za klik (pay per click) a uskutočnenej konverzie (nákupu). Email a telefonickú podporu. Návrh na úpravu vstupných stránok.

Chcete vedieť na ktoré kľúčové slovíčka sa zamerať, a kde na ktoré webové stránky inzerovať svoju reklamu v reklamnej sieti google? Nič prosím nerobte! V rámci objednávky vám radi všetko pripravíme a navrhneme efektívne riešenie. Čo sa rozumie efektívne v google, je hlavne relevantnosť, a to je alfa a omega úspechu na google.

Objednávka našich služieb je na obdobie na 3 mesiace a viac. Prečo chceme spravovať vašu reklamnú kampaň minimálne tri mesiace? Jedine pri dlhšom období dokážeme preukázateľne dosahovať požadované výsledky. Zároveň, čím dlhšie inzerujete na google, tým vám rastie online rating a  napr. cena za klik sa vám môže znížiť, tým pádom šetríte svoje náklady a máte vyšší zisk. V cene nie je zahrnutý rozpočet na zobrazenie a klikania na reklamu v sieti Google. Predbežnú analýzu ceny vám radi pripravíme do cenovej ponuky bezplatne.

Uvítacie PROMO 120€ od nás pre prvotnú analýzu Zadarmo!

Ak ste ešte ako firma nevyužívali služby Ads google, máte možnosť získať bonusový kredit na účet bezplatne, ako štartovné úplne bezplatne po aktívnom preinzerovaní sumy (spotreby kreditu) za prvý mesiac využívania služby reklamy ads google. Maximálna výška bonusu je stanovená na 75€ kredit. To znamená že keď preinzerujete kredit v sume 50€ prvý mesiac , vaša odmena bude vo výške 50€. Tento bonus prideľuje systém do účtu automaticky.

Ak máte záujem o reklamu na google, alebo otázky k reklame ads neváhajte nás prosím kontaktovať. 

Cenová ponuka na reklamu Google Ads

Doporučujeme aby ste online CPC reklamu Google ponechali na nás, my Vám preukázateľne zlepšíme výsledky.