Reklama na Google

Využite našu zľavnenú ponuku pre nových klientov na reklamu na Google pre vyhľadávaciu sieť AdWords Google.

 

Reklama na Google

Cena už od 35€

Cena zahŕňa vytvorenie reklamy pre webovú stránku, alebo eshop. Efektívnu optimalizáciu reklamnej kampani a online dohľad. Dosiahnutie zlepšeného konverzného pomeru ceny za klik (pay per click) a uskutočnenej konverzie (nákupu). Email a telefonickú podporu. Návrh na úpravu vstupných stránok.

Chcete vedieť na ktoré kľúčové slovíčka sa zamerať, a kde na ktoré webové stránky inzerovať svoju reklamu v reklamnej sieti google? Nič prosím nerobte! V rámci objednávky vám radi všetko pripravíme a navrhneme efektívne riešenie. Čo sa rozumie efektívne v google, je hlavne relevantnosť, a to je alfa a omega úspechu na google.

Objednávka našich služieb minimálne na 6 mesiacov. Prečo chceme spravovať vašu reklamnú kampaň minimálne pol roka? Jedine pri dlhšom období dokážeme preukázateľne dosahovať požadované výsledky. Zároveň, čím dlhšie inzerujete na google, tým vám rastie online rating a  napr. cena za klik sa vám môže znížiť, tým pádom šetríte svoje náklady a máte vyšší zisk. V cene nie je zahrnutý rozpočet na zobrazenie a klikania na reklamu v sieti Google. Predbežnú analýzu ceny vám radi pripravíme do cenovej ponuky bezplatne.

75€ kredit pre vás zadarmo!

Ak ste ešte ako firma nevyužívali služby adwords google, máte možnosť získať bezplatne 75€ kredit, ako štartovný bonus úplne bezplatne. My Vám ho získame a vložíme do nového účtu adwords google.

Ak máte záujem o reklamu na google, alebo otázky k reklame neváhajte nás prosím kontaktovať. 

kontaktný formulár - cenová ponuka

 

Naša rada je: riešte svoje podnikanie a online reklamu nechajte na nás, my Vás nesklameme!