Naše služby s ktorými sa na internete nestratíte

Naša reklamná agentúra Lummas s.r.o. poskytuje svoje služby už od roku 2008. Zameriavame sa prevažne na tvorbu web stránok, správu reklamy Google Ads, seo optimalizáciu stránok. Od roku 2019 sme rozšírili ponuku aj o vlastnú aplikáciu zameranú pre bezkontaktné karty k vernostnému programu ideálne pre kamenné prevádzky rôzneho typu.

Google Ads reklama

Úspech neznamená mať krásnu web stránku, plnú zaujímavých obrázkov, animácii, akcií a zliav. Moderná nová webová stránka si vyžaduje mať profesionálnu manažérsku správu. Dovolíme si tvrdiť, že aj malé začínajúce firmy sa dokážu rýchlo etablovať na online webovom trhu a získať si nových zákazníkov. Všetko je len o dobre plánovaných rozhodnutiach, medzi ktoré určite patrí aj platená reklama Google Ads.

Začnite tu: reklama na google, s nami to ide ľahšie

Tvorba web stránok

tvorba webstranky

Jednou z našich priorít od vzniku firmy bol, a je úsek tvorby web stránok. Pre dynamickosť, rýchlosť tvorby stránok a optimalizáciu sme sa zamerali prevažne na vývojovú platformu v systéme WordPress.

Modulový systém CMS WordPress je ideálne prostredie pre správu a tvorbu moderných web stránok. Do stránok vkladáme platené ale aj voľne šíriteľné nástroje „plaginy„. Dokážeme pripraviť stránku tak, aby bola stránka každým užívateľom ľahko upravovateľná bez nutnosti programových znalostí.

Začnite tu: tvorba web stránok , rýchle dodanie, moderný dizajn, priaznivá cena a profesionálne moduly v jednom balíku

Seo web stránok

Seo pre google

Seo optimalizácia web stránok prináša obrovské výhody a zvyšuje návštevnosť web stránky z pohľadu dlhodobej stratégie. Hlavný princíp SEO? Kľúčové vyhľadávacie slová vo vyhľadávačoch ako sú Google, Bing, Yahoo, Youtube ktoré dokážu zobraziť úryvok z vašej stránky vo výsledkoch vyhľadávania. Jedná sa o takzvané organické – bezplatné vyhľadávanie.

Vernostný program Cti.sk

Nami vytvorená softvérová aplikácia VaP Terminál ktorá prináša možnosť použitia vlastných bezkontaktných vernostných kariet. Praktické uplatnenie sa dá aplikovať do mnohých oblastí podnikania. Medzi hlavné výhody patrí takmer okamžité používanie a veľmi nízke investičné náklady.

Bližšie informácie k vernostnému programu nájdete na našej webovej stránke Cti.sk.