Reklama Zvolen – tvorba web stránok – reklama google a seo webu

Reklama Zvolen je ponuka od našej reklamnej agentúry Lummas s.r.o. so sídlom vo Zvolene. Ponúkame možnosť cielenej a merateľnej online reklamy spolu s tvorbou moderných web stránok.

reklama zvolen

foto: lumas.sk #Zvolen

Billboard a ani tlačená reklama už nie je v trende

online reklama vo Zvolene ponúka účinnejšie marketingové nástroje, ktoré je navyše možné demograficky cieliť, prispôsobovať rozpočet, merať výkonnosť a flexibilne upravovať varianty reklamy ktoré sú účinnejšie.

Zameriavame sa hlavne na najrozsiahlejšiu internetovú sieť Google, kde ponúkame svoje služby na vytvorenie a správu reklamnej kampani.

Reklama na Google ponúka možnosti od SEO optimalizácie web stránky (tkz. organické bezplatné výsledky), a platenú reklamu Ads Google. Reklama Zvolen je určená prevažne pre business klientov. Dokážeme pripraviť reklamu pre lokálnu ale aj globálnu úroveň zacielenia na zákazníka podľa potrieb a individuálnych možnosti.

Rovnako plnohodnotne Vám vieme zabezpečiť reklamnú kampaň aj na sociálnej sieti Facebook, alebo SMS kampaň formou personalizovaných sms správ (sms zľavnený kupón, atď.).

Reklama ZADARMO formou bártrovej spolupráce!

áno. vieme poskytnúť naše služby do určitej miery úplne bezplatne prípadne vieme dohodnúť tkz. barterovú spoluprácu.

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať.

Klikni a zavolaj.