Predaj pečiva bez čakania

Predaj pečiva bez čakania

Vernostný program pre bezkontaktné čipové karty – Cti.sk

Vernostný program by mal slúžiť k udržaniu si svojho zákazníka. Vyššia konkurencia si vyžaduje kvalitné marketingové nástroje a inovácie, nie je to už len zďaleka o papierovej visačke s nápisom Zľava.

Spoločnosť Lummas s.r.o. ponúka firmám moderný vernostný program spolu s hardvérovým vybavením pre zákaznícku podporu priameho predaja v kamenných prevádzkach.

Jednoduchá aplikácia ponúka rôzne nastavenia odmeňovania za nákup alebo poskytnutie služby. Aplikácia poskytuje dve základné rozhrania systému ktoré umožňujú prostredníctvom čítačiek kariet komunikovať s bezkontaktnými čipovými kartami.

Okrem už spomínaného rozhrania odmeňovania, aplikácia ponúka možnosť zákazníkovi dobiť si svoju čipovú kartu hotovosťou u poskytovateľa. Zákazník má následne možnosť použiť kartu pri nákupe bez nutnosti platby v hotovosti alebo platobnou kartou. Výhodu ktorú získate ako poskytovateľ služby je okrem iného, rýchlosť nákupu, ušetrený poplatok z transakcie platobnou kartou a efektívne sledovanie vašich predajných cieľov z dlhodobého hľadiska.

Pre poskytovateľa vernostného programu ja veľmi zaujímavá aj nízka vstupná investícia do aplikácie a cena sa odvíja hlavne od počtu nákupu hmotných súčastí systému.

Bližšie informácie o ponuke nájdete na stránke Cti.sk