Svět dvířek - výrobce dvířek

svetdvierok.cz

SvetDvierok.cz – správa reklamy Google Ads a SEO optimalizácia

Úspešná Slovenská spoločnosť Niva Expo, spol. s r.o. , Dobrá Niva. Podnik pôsobiaci v drevárskom priemysle ktorý sa „výlučne“ zameriava na výrobu interiérových dierok (dvířka – .cz) prevažne pre nábytkový segment. Ich odberatelia sú obvykle stolári, výrobcovia nábytku, ale aj koncový zákazníci. Na Slovenskom trhu spoločnosť pôsobí už od roku 2008.

Spoločnosť dbá na vysoko nadštandardnú kvalitu vďaka dlhoročným skúsenostiam, vysoko kvalifikovanému personálu a vďaka moderným strojom využívajúce najmodernejšie technológie, ktoré patria k najlepším v Európe.

Svoju výstupnú kvalitu dvierok vedia zagarantovať až 5 ročnou zárukou, a hlavne s dodaním na čas podľa termínu dodania.

Výrobca nám ponúka množstvo typov, tvarov a farieb dvierok. Zákazník, „obchodný partner“ má možnosť si objednať rôzne povrchové úpravy ako sú tipy dvierok fóliované, patinované, akrylátové, striekané, „SENOSAN“, dyhované, hliníkové a rôzne doplnky.

Dohodnutý rozsah prác so spoločnosťou Niva Expo, spol. s r.o. a našou agentúrou bol zlepšiť postavenie ich web stránky domény SvetDvierok.cz na českom online trhu – mutácia hlavnej stránky na vlastnej doméne v CZ. Správa reklamnej kampane s cieľom zvýšiť pozície vo vyhľadávaní kľúčových slov na Google.cz vo vybraných lokalitách Čiech pre platenú reklamu ads google a seo optimalizáciu pre celé územie Čiech.

  • RK Google Ads,
  • Seo optimalizácia stránky /on page, off page atribútov stránky/
  • Google Analytics, Google Search Console, Google Moja firma.

Dvířka

Medzi hlavné kľúčové slová na ktoré budeme v RK Ads cieliť sú dvířka, kuchyňská dvířka. Ďalšie kľúčové slová sme vybrali podľa výberu z analýzy plánovania kľúčových slov.

Novinka: „LASEROVÁ HRANA“ neviditelný spoj mezi deskou a hranou bez použití lepidla

laserova hrana