svadobnyobchodik.sk

Svadobny obchod

Svadobné dekorácie od SvadobnyObchodik.sk

Po akceptácii obchodných podmienok s majiteľkou spoločnosti MORINO s.r.o., a nastavení si cieľov sme sa rozhodli realizovať SEO optimalizáciu na kľúčové slová v segmente svadobné dekorácie, ako aj analýzu stávajúcej webovej stránky Svadobnyobchodik.sk. Rovnako nám bol prideleným administrátorský prístupu k úprave a optimalizácii stránok.

Po krátkom začiatku spolupráce a seo optimalizácie eshopu, sme navrhli spoločnosti koncept platenej reklamy google adwords ktorý bol odsúhlasený.

Následne v adwords sme vytvorili účet reklamnej kampane a pripojili ho k nášmu správcovskému účtu. Ďalej sme už robili štandardné veci spojené s vytvorením a správou reklamy v dohodnutom rozsahu prác.

Kľúčové oblasti na ktoré sme sa zameriavali boli svadobne pierka a svadobna vyzdoba na auto.

Eshop beží na CMS eshop-rychlo(.)sk, kde sme sa museli rýchlo zorientovať „a orientácia veru nebola jednoduchá“, navyše technická podpora na dnešné požiadavky veľmi odľahčene povedané „podpriemerná“.

V prvotnom štádiu sme sa dohodli že eshop naladíme tak ako treba a hlavne doplníme kopec chýbajúcich vecí ako aj správne upravíme SEO on page atribúty ku ktorým na stránke máme prístup. Navyše medzi prvými krokmi bola zmena protokolu z http na HTTPS :)…

Úprav na stránke je kopec, navyše komplikuje to aj čakanie na technické otázky ktoré sme odoslali do eshop-rychlo(.)sk , ale nejako to snáď zvládneme.

Analýza Google segmentu kľúčových slov svadobných dekorácií nám predostrela kľúčové slová ktoré sme spolu s majiteľkou úspešne roztriedili a filtrom zúžili z cca 700 na cca 90.

Nezabudnite si overiť Vašu aktuálnu pozíciu na Google.sk cez náš

Online bezplatný seo nástroj.