seo test

SEO test Google online

 

Je fajn mať peknú modernú webovú stránku. Dnes môžete mať dokonca aj bezplatnú webovú stránku ktorá vás nestojí ani cent!

 

Ste pripravený zistiť pravdu o pozícii kde sa nachádza vaša webová stránka?

A navyše úplne bezplatne!

 

Náš seo test, Vám odkryje holú a pravdivú skutočnosť o tom ako vaša webová stránka podlieha alebo nepodlieha vyhľadávaniu na Google.sk, alebo na inej doméne Google.

Na to aby ste boli úspešný so svojou online webovou prezentáciou, eshopom, blogom, mikrosite stránkou, nestačí vám ju vlastniť, mať ju na internete, alebo dokonca mať ju v tkz. bezplatnej verzii.

Potrebujete omnoho viac ak chcete byť lepšie na tom ako vaša konkurencia, a ak chcete aby vám Google doprial uznanie v podobe vyššieho počtu návštev.

 

 

SEO bezplatne

 

Stojíme si za svojou prácou tak, že pokiaľ Váš web neposunieme na úvodnú stránku Google.sk (do 9 pozície) do 3 mesiacov bude naša práca pre vás v hodnote nula euro t.j. bezplatne!

 

Všetko má ale svoje pravidla v prípade že sa nám podarí seo optimalizovať vašu webovú stránku k vybraným kľúčovým slovám do 3 mesiacov alebo skôr tak bude naša odmena vyrátaná v podobe predplatného našich služieb na 12 mesiacov seo prác od mementu potvrdenia spolupráce.

V prípade vášho záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať. Radi a ochotne vám pripravíme bezplatne cenovú kalkuláciu.

 

AdWords Google kampaň

Pokiaľ požadujete okamžité výsledky sme pripravený vám zabezpečiť profesionálne vedenie reklamy google adwords , čo samozrejme každému nášmu klientovi doporučujeme.

 

 

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár