pozicia na google

Aká je moja pozícia stránky na Google.sk ?

 

V týchto dňoch sme úspešne dokončili online nástroj na overenie pozície stránky na Google.sk pre vyhľadávaný text. Nástroj je súčasťou seo optimalizácie, to znamená že výsledok pozície je z organického vyhľadávania stránky Google.sk a platené výsledky reklamy Google AdWords nie sú zohľadnené. Základné nastavenie vyhodnotenia výsledkov systém overuje dáta, ktoré podliehajú vyhľadávacím kritériám z domény Google.sk pre prvých 100 pozícií ku konkrétnemu vyhľadávaciemu textovému výrazu. Výsledky nepreberajú dáta doplnené o aktuálne správy, označené: (V správach / News).

 

 

Kvôli bezpečnosti pred robotmi sme nasadili nepopulárnu Captcha obrázkovú ochranu.

 

Najbežnejšie dôvody prečo sa Vám nemusí zobraziť Váš web na pozícii ktorú nám vyhodnotí náš systém pozícia google je, že výsledky sú ovplyvnené vašou históriou prehľadávania webu. Google tieto výsledky vyhodnocuje ako súčasť obsahu ktorý je pre Vás obecne povedané vzácnejší. V takomto prípade Vám doporučujeme aby ste overovali pozíciu vašej stránky na Google.sk cez tkz. režim inkognito.

Inkognito je režim, ktorý otvorí nové okno, v ktorom môžete prehliadať internet v súkromí bez toho, aby napr. prehliadač Chrome ukladal navštívené stránky. Môžete prepínať medzi oknom inkognito a akýmikoľvek bežnými oknami Chromu, ktoré máte otvorené. Režim inkognito bude aktívny iba vtedy, keď budete používať okno inkognito.

Dávajte si pozor. Režim inkognito bráni ukladaniu prehliadaných webov iba Chromu. Údaje o vašom prehliadaní stále môžu zobrazovať iné zdroje, vrátane týchto:

  • váš poskytovateľ internetových služieb,
  • váš zamestnávateľ (ak používate pracovný počítač),
  • navštívené weby.

Niektoré iné prehliadače používajú aj iné označenie súkromného prezerania webu napr. Internet Explorer v.11 má označenie: InPrivate

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár