Akcia na Google reklamu

Výhodnejšia reklama Google

Máte záujem získať lepšiu nákupnú cenu, lepšie podmienky, alebo iný benefit pre vašu novú reklamu na google?

My Vám ponúkame možnosti, ako získate výhodu na Google. Výhoda ktorá posunie vašu web stránku – e-shop na prvé pozície na Google v rozumnej cene. Online vyhľadávací marketing a stratégia vedenia reklamnej kampane našou agentúrou vám prinesie požadované ciele.

Žiadajte cenovú ponuku na reklamu Google

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Pre koho je určená Akcia?

Pre každého nášho budúceho – nového klienta, ktorý chce dosahovať najlepšie marketingové výsledky s vysokou konverznou hodnotou.

Okrem výhod ktoré vám môžeme garantovať, a nižšej ceny za reklamu dostanete od nás aj 75 € kredit ZADARMO!

 

Aká je cena správy reklamy google?

Akciová cena správy reklamy google začína už od 35 € na mesiac – zľava až 50% oproti pôvodnej cene, pre menšie webové stránky s jednou reklamnou skupinou.

Akciová cena správy reklamy google pre e-shop je už od 60 € na mesiac.

Akciová ponuka v prípade špecifických požiadaviek klienta a vyššej náročnosti správy web stránky (e-shopu),  sa cena nastavuje individuálne.

Je v správe reklamy google započítaný aj rozpočet na klikanie?

Nie, nie je.

Rozpočet na klikanie je zvlášť nadcenený v cenovej ponuke s výberom vhodných kľúčových slovíčok. Cenová ponuka je vypočítaná na základe vášho rozpočtu, ktorý ste ochotný pre-inzerovať  a zohľadňuje historické dáta zozbierané googlom. Vo všeobecnosti platí, že menší rozpočet nemusí reálne dosahovať najlepšie výsledky a môže byť krátený o dosiahnutie nových cieľov (konverzií).

V mnohých prípadoch klienti majú mylne predstavu o tom, že cena za kliknutie na určité slovíčko je fixná. Nie je tomu tak, a na cenu pôsobí množstvo faktorov, ako napr. relevancia vstupnej stránky, max. cena ktorú je klient ochotný zaplatiť za jeden klik, očakávaná miera prekliku.

 

Všetky ceny sú uvádzané bez DPH.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár