promo google reklama

Rozšírenie reklamy o promo kódy Google Ads – Zvýraznite sa!

Rozšírenia o promo kódu môže zvýšiť hodnotu vašich textových reklám vo Vyhľadávacej sieti zvýraznením výpredajov o promo kód pre ľudí ktorí vyhľadávajú najlepšie ponuky vašej firmy. V tomto článku sa dočítate o výhodách rozšírení o promo a ich spôsobe zobrazovania s reklamami vo vyhľadávaní Google.

Ako sa zobrazujú rozšírenia o promo

Rozšírenia o promo sa zobrazujú pod vašou reklamou v ľahko čitateľnom formáte, ktorý upúta potenciálnych zákazníkov.

Mimoriadna príležitosť, ktorú vyberiete (napr. Návrat do školy alebo Deň matiek), sa zobrazí ako štítok s tučným písmom vedľa vášho promo textu. 

Rozšírenie tiež zobrazuje až dva riadky textu, ktoré obsahujú podrobnosti o vašom prome. Potenciálni zákazníci si môžu bez problémov všimnúť výpredaj vo vašich rozšíreniach o promo, pretože tieto rozšírenia vyčnievajú z hlavného reklamného textu. Keď používateľ klikne alebo klepne na dané rozšírenie, prejde priamo na akčnú ponuku, ktorá ho na vašom webe zaujme.

Rozšírenia o promo môžu zobrazovať ponuky v rôznych formátoch (pre mobilné zariadenia a počítače) vo Vyhľadávacej sieti. Zobrazujú sa v reklamách v hornej a dolnej časti výsledkov vyhľadávania Google.

Kedy sa majú používať

Použitím rozšírení o promo prilákate zákazníkov, ktorí vyhľadávajú zvýhodnené ponuky, akcie a výpredaje relevantné pre vašu firmu. Sviatky alebo mimoriadne udalosti (napr. výpredaje pred návratom do školy alebo čierny piatok) sa dokonale hodia na použitie rozšírení o promo.

Použitím rozšírení o promo zvýrazníte peňažne alebo percentuálne zľavy na svoje produkty alebo služby. Môžete tiež zahrnúť akékoľvek požiadavky potrebné na vaše promo, ako sú kupóny či kódy zľavy za určité časové obdobie alebo limit výdavkov.

Výhody

Uvádzame niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť pridanie rozšírení o promo do svojich reklám:

  • Jednoduchá aktualizácia: Vyberte príležitosť zo zoznamu predvyplnených príležitostí. Nemusíte vytvárať nové textové reklamy a udržiavať ich aktuálne v prípade výpredajov a akčných ponúk, ktoré sa objavujú v rôznych časoch.
  • Úprava rozšírenia bez straty údajov: Upravte rozšírenie o promo bez resetovania jeho štatistík výkonnosti.
  • Určené pre mobilné zariadenia: Vyberte, či chcete zobrazovať rozšírenia o promo predovšetkým v mobilných zariadeniach.
  • Flexibilné plánovanie: Zobrazujte rozšírenia o promo počas daného dátumu príležitosti alebo zadajte dátumy, dni týždňa alebo časy v rámci dňa, kedy sa vaše rozšírenia o promo budú zobrazovať.

Úrovne účtu

Rozšírenia o promo môžete pridávať na úrovni účtu, kampane alebo reklamnej skupiny. Ak vytvoríte rozšírenia o promo na rôznych úrovniach (účet, kampaň alebo reklamná skupina), bude použitá najkonkrétnejšia úroveň. Keď teda pridáte rozšírenia o promo do reklamnej skupiny, namiesto rozšírení o promo na úrovni kampane alebo účtu sa zobrazia tieto rozšírenia. Podobne platí, že rozšírenia na úrovni kampane budú mať prednosť pred rozšíreniami na úrovni účtu.

Cena za kliknutia

Rozšírenia o promo môžete pridávať bezplatne. Účtujeme vám iba kliknutia od ľudí, ktorí si prezerajú vašu reklamu. Cena za kliknutie na rozšírenie o promo je rovnaká ako cena za kliknutie na nadpis v rovnakej reklame. Inak povedané, zaplatíte tú istú sumu bez ohľadu na to, na ktorý odkaz v danej reklame používateľ klikne. Rozšírenia o promo ponúkajú vašim zákazníkom ďalšie príležitosti na to, aby klikli na vašu reklamu. Za zobrazenie reklamy vám ale nebudeme účtovať viac ako dve kliknutia. Ak však používateľ pri prezeraní reklamy rýchlo klikne na viac ako jeden odkaz, bude sa to považovať za druhé kliknutie a poplatky vám nebudú účtované.

Obsah bol čerpaný:  https://support.google.com/google-ads/answer/7367521?hl=sk 

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár